Lt 40 2.4 dizell

Shitet nga: fadil 01 Jan 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Lt 40 ne gjendje shum të mir motorike vozitet me B ner 3.5 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim