SHUM I MIR KAMIONETA

Shitet nga: SHITET 25 Sht 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET QMIMI SIPAS MARRVESHJES ESHT SHUM I MIR DHE I RUJTUN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim