2008 JCB JS130LC

Shitet nga: vehicle 30 Nën 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3800 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim