Auto kran

Shitet nga: Burim 06 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Auto kran magirus ne gjendje te rregullt teknike , pesha maksimale e ngritjes 10 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim