Bager litronic900

Shitet nga: jetish 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bager libeherr litronic 900 1994 ne gjedje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim