Citroen jumper 2.8 HDMI

Shitet nga: edon 24 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR   3 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Citroen jumper 2,8 HDMI. viti i prodhimit 10, 2005, gjama , pasqyre elektrik,klima,tempomat, radio cd me usb, kuken per rimarkio, ne gjendje te mir, mehanike, karoseria nuk ka ndryshk, por pak e grithet jo perfekt, keri gjindet ende ne zvicer, por pas 20 dhjetor asht ne mitrovic, tung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim