Eskavator 3.1t

Shitet nga: Nisan 19 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose ndrrohet eskavatori Nisan 3.1t ne gjendje te rregullt, euro komanda, ndrrim me bager mbi 5ton, kamion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim