Fave T4

Shitet nga: Behram 07 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fave T4 i Sapo Ardhur Nga Gjermania Në Gjendje Shumë Të Mirë Viti i Prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim