Fiat Ducato

Shitet nga: Albert 12 Gsh 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat Ducato 2.5 Diesel i posa ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt . Cmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim