Fiat Ducato

Shitet nga: Fiat 23 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat Ducato viti 2000 ne gjendje te rregullt i regjistruar. E ka motorin e ndrum nuk hargjon vaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim