Halete të ardhura nga Suedia

Shitet nga: Dardan 10 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim halete te ardhura nga suedia të papërdorur dhe të përdorura si:gitore,akuja,burmashina,burgija,cerkullar,hillta,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim