IVECO -97

Shitet nga: Bashkim 03 Jan 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco viti i prodhimit 1997 dogana e paguar ne gjendje te rregullt ju mirepresim nr. kontaktues 049/521-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim