Iveco daily 2.7 dizell viti 2001 Rks 7 muj

Shitet nga: Ilir 23 Nën 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco daily 2.7 dizel ne gjendje perfekte i nuk nevoitet ndonje investim ne të, 4 gomat e dimrit
Regjistrim deri ne muajin maj
Per me teper nr kontaktues
Boj ndrrim me vetur
049199348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim