Iveco magirus 80-130 kiper

Shitet nga: Iveco 28 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco magirus 80-130 kiper i ruajtur i regjistruar edhe 10 muaj gumat e reja ne gjendje te rregullt. Viti 1989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim