Iveco magirus me kran

Shitet nga: Ridvan 07 Mar 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Iveco (13-16) me kran hiab 6 ton, viti i prodhimit te kamionit eshte 1991, posedon regjistrim edhe 1 vit, si dhe eshte ne gjendje shum te mire teknike si kamioni po ashtu edhe krani...

Kontakti ne nr :049497695(viber) & 044312202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim