shes iveco

Shitet nga: bujar 23 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Shes iveci 2.8 totbo disel. Viti 1998. Prekolica 4. 20 cm e xhat \ 2.10cm e xhan.
Nr. Tel. 044836031/ 049705607 bujari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim