shes iveco 2.8 torbo

Shitet nga: bujar 31 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Iveco 2.8 35-10 turbo dailet
Ka prekolic 2.10e xhan 4.20 e xhat.
Ne gjendje te rregullt.
Nr. Tel. 044836031/ 049705607 bujari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim