Iveko Magirus

Shitet nga: Agim 24 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveko Magirus ne gjendje shum te mir per me shum informata mund te na kontaktoni ne nr teli :049735450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim