KAMION

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: hilmi 04 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Man dizell
VITI 99
RIGJISTRIMI I SKADUM TABELA KS
DENIM SKA
NDRIIMI I MUNDSHEM ME MARVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim