Kamijonete Ford

Shitet nga: KAMIONETA 04 Tet 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHTE SHUM I MIR DHE I RUJTUN QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim