Kamion

Shitet nga: Osman 16 Jan 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shess kamionin shtajer siq po shihet ne foto

Viti 91 ne gjendje trregullt

kontakto ne numrin : 049-473-434 dhe 044-595-181 Osman Zejnullahu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim