Kamion Mercedes 508

Shitet nga: Dauti 29 Dhj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin mercedes 508 Disel
viti i prodhimit :1980
Ngjyra :E gjelbert
Eshte ne gjendje te rregullt
Ka regjistrim deri me daten 06-05-2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim