Kamion STAYER

Shitet nga: Naser 16 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni STAYER prodhim i vitit 89 ,vellimi i motorit 210 me turbo,shasia 16,gjatesia 6.50
NUMRAT KONTAKTUES;;049/044-412-112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim