Kamion kiper me kran

Shitet nga: Burim 06 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Volvo F7 kiper me kran krani ka gjatsi 12 metra pesha maksimale 3000 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim