Kamion mercedes 809 ushit flm Merrjep.com

Shitet nga: Kamion mercedes 809 31 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Për info ma shum ne Tel 044273592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim