Kamion

Shitet nga: Kujtim 29 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim