Kamion

Shitet nga: Kujtim 29 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man me gjendje teper te mir i sapo ardhur nga gjermania me dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim