Kamionet

Shitet nga: Ardian 19 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1.9 dizel viti 1996,e qlajmruar pres blers serioz,qmimi sipas marrveshjes,kilometrazha 200000 te kaluara,KAMIONET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim