Kamionet T4

Shitet nga: Naim Isufi 25 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet T4 dizel nderruesi manuel viti 1995 ne gjendje shum te Mir 11muaj regjistrim .Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim