Kamionet T4

Shitet nga: Kushtrim 11 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamionet t4, dizell 1.9 tdi turbo,, ne gjendje prefekte ,tip top ,regjistrim deri 1 vit deri ne 11.12.2016, shitet me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim