Kamionete ne gjendje te mire

Shitet nga: KAMIONET 27 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHT SHUM E MIR DHE E RUJTUN QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim