Kamionin Mercedes 16-22 ---4x4

Shitet nga: nexhat 26 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin mercedes 16-22 ne gjendje te mir 4x4 me kran sandykqar prokolicen 5me 2.20 i. qlajmrum me koh nuk ka denim qdo sen ne regull i gatshem per pune 10 shpejci 5+5 bllokada me tona rrotat terheq ne gjendje te mir posedon edhe kanatat jan te mira nuk jan te demtuara pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim