Kiper

Shitet nga: Kujtim 08 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1 vit regjistrim ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim