Kok terheqje dhe rimorkio

Shitet nga: Xxxxx 06 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni osht ne gjendje shum te mir teknike me goma te mira. I 2002 motorri e ka 440 Osht i qlajmrum po ashtu edhe rimorkio osht e pershtatshme per pun trapi i par i ngritet posedon jastaka me goma te mira viti i prodhimit1988 .kamioni osht i pa harxhum. Pra osht shum pak i vozitun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim