Kombe Fiat Ducato

Shitet nga: Negji 04 Tet 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHT BUS NE GJENDJE TE RREGULLTDHE SHUM I MIR QMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim