Kombe Fiat Ducato

Shitet nga: NEGJI 10 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHT BUS ME GJENDJE TE RREGULLT DHE SHUM I MIR QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim