Kombe Ford

Shitet nga: KAMIONET 11 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHT SHUM I MIR DHE I RUJTUN QMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim