Kombe Ford

Shitet nga: KAMIONET 03 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHT SHUM E MIR DHE E RUJTUN QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim