Kombe Ford Transit

Shitet nga: NEGJI 04 Tet 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
FORDI ESHT I MIR NE GJENDJE TE RREGULLT QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim