Kombe VW -92

Shitet nga: kombi 22 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim