Kombe VW

Shitet nga: Fatmir 05 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi 1.6 dizell ne gjendje te mir rigjistrim deri me me 25 02 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim