Kombe VW T2

Shitet nga: Beha 25 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kete kombi buss, kombi eshte ne gjendje te rregullt 1.9 dizell viti i prodhimit 1987 ka regjistrim deri me 25.06.2016
Te interesuarit tw telefonoj. Ne numrin e telefonit 049-577-797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim