Kombe VW T2 1.7 5 shpejsi

Shitet nga: Mem 17 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi t2 me motorr 1.7 ne gjendje shum te rregullt dhe me 5 shpejsi, regjistrim edhe dy muaj, eshte me timon hidrolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim