Kombe VW T2 dizel -86

Shitet nga: bekim 22 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi vw T2 Viti i prodhimit 86 motorri 1.9 diesel i thjesht,mottorrin e mir i rujtur ne karaseri shihet ne foto,regjistrimi i ka skadu ne muajn e 4 2015,shes per arsye se kam nje vetur tjeter me tabela te huaja dhe vetem me rrin.
Qmimi sipas marrveshjes pres blers serioz.
Nr.kontaktus 045385519.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim