Kombe VW T3

Shitet nga: kombi 17 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin dizell 1.6 viti 89 ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per investime as ni cent nemer temin osht nuk osht hipotek ka regjistrim deri ne qershor numri kontaktus 049332507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim