Kombe VW T3 dizel

Shitet nga: isa 18 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet wv t3 multivan qmimi 1700 fiks regjistrim .05.05.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim