Kombe VW T4

Shitet nga: Vw transporter 1.9 td 10 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Kombi eshte ne gjendje te shkelqyer dhe posedon
Motorr te shkelqyer 1.9 turbodizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim