Kombe VW T4

Shitet nga: Gjavit 27 Jan 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t4 ne gjendje prefekte 1,9 dizell ithjesht 8ulse shum ne gjendje te mir per ma shum information tel 049_685_110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim