Kombi Fiat dukato 2.2 dizel 110mij kalume

Shitet nga: Anton 15 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi fiat dukato dizell 2.2 viti 2007 me 110000km me klim transportues i sapo ardhur nga gjermonia bejm ndrrim me dritare e dyer pllastikes çmimi 5500 ero me ndrrim 6100 ero numri i tel dhe wiber +38649225117 pers blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim