Kombi Nissan Vanete

Shitet nga: Xhafer 19 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Nissan Vaneete dizell 2.3 I rexhistruar rks Regjistrimi I skaduar qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim